Biz Kimiz?

Özkılıç Otomotiv-Koltuk Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1997 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz Türk otomotiv endüstrisinde, yerli ve yabancı paydaşlarımıza ürün ve ürün grupları tasarımı ve imalatı, seri imalat için gerekli kalıplar (sac, plastik enjeksiyon, sünger, ABS vakum, poliüretan) ve kaynak, montaj, kontrol aparatları ve özel amaçlı makine alanlarında hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeler ışığında sürekli geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yetkinliğimizi ve rekabet yeteneğimizi sürdürülebilir kılmak, toplumsal ve etik değerler çerçevesinde kaliteden ödün vermeden paydaşlarımızın beklentilerini üst seviyede karşılıyor olmaktır.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurarak, topluma ve çevreye duyarlı çalışmayı benimseyip sektörde tanınan ve tercih edilen bir marka olmak ve pazar payımızı arttırmaktır.

Kalite Politikamız

Firmamızda; otomotiv, taşıt koltukları ile onlara ait kalıp, aparat, özel amaçlı makine tasarımı ve üretimi sırasında, etkin bir kalite yönetim sistemi uygulamak önceliklerimiz arasındadır.

Özkılıç Otomotiv

Organize Sanayi Bölgesi, Kırmızı Cadde
No: 8 Nilüfer/BURSA

tr_TRTürkçe